Noderīgi materiāli

Lai rīkotu Alfu klātienē vai tiešsaistē, tev noderēs vairāki materiāli – video, grāmatas, dalībnieku un komandas rokasgrāmatas, uzrunu pieraksti, reklāmas materiāli (plakāti, ielūgumi, baneri) un citi. Reģistrēt savu Alfu un piekļūt materiāliem iespējams arī vietnē myAlpha.

Alfa kursa norisei pieejami šādi materiāli latviešu valodā:

– Alfas uzrunu pieraksti: katras nodarbības saturs pēc Nikija Gambela uzrunām (PDF)

– Dalībnieku rokasgrāmata (drukātas un PDF)

– Komandas rokasgrāmata (drukātas un PDF)

– Kā rīkot Alfu tiešsaistē (PDF)

– Aicināšanas kultūra Alfā: kā ielūgt viesus un reklamēt savu kursu (PDF)

– Ielūgumi, plakāti, baneri, sociālo tīklu materiāli (PNG un dizaina faili)

– Alfas filmas un Jauniešu Alfas filmas – tulkošanas procesā

Alfas uzrunu pieraksti ir katras nodarbības struktūra un saturs, kas ņemts no Alfas aizsācēja Nikija Gambela veiktajām uzrunām Alfa kursa laikā. Šis materiāls palīdzēs kursa vadītājiem un lektoriem vadīt nodarbību uzrunu. Pieraksti ir iezīmēti un sadalīti, lai katram lektoram būtu pēc iespējas vieglāk dalīties ar katru tēmu un saglabātu galvenās vadlīnijas un atziņas, kuras 30 gadu pieredzē ir bijušas ļoti efektīvas un saistošas kursa viesiem visā pasaulē un kontekstā. Uzrunas pieejamas šeit.


Alfas komandas rokasgrāmata palīdzēs tavai komandai rosināt sarunas, kā arī apmācīs par tādām tēmām kā mazo grupu vadīšana, pastorālā aprūpe, viesmīlība un aizlūgšana. Grāmatā atradīsi noderīgas atsauces un jautājumus katrai Alfas nodarbībai, kā arī vietu saviem pierakstiem. Drukātu grāmatu iespējams iegādāties Veikalā. Rokasgrāmatas PDF pieejams lejupielādei vietnē myAlpha, kad tiek reģistrēts kurss.


Alfas dalībnieka rokasgrāmata ir vērtīgs materiāls Alfas viesiem, kurš palīdzēs sekot līdzi nodarbību tēmām, citātiem un galvenajai domai, kā arī veikt savus pierakstus. Drukātu grāmatu iespējams iegādāties Veikalā. Rokasgrāmatas PDF pieejams lejupielādei vietnē myAlpha, kad tiek reģistrēts kurss.


Reklāmas materiāli palīdzēs tev reklamēt savu Alfu un aicināt viesus (materiāli tiek regulāri papildināti):


Alfa Tiešsaistē ir tava iespēja aizsniegt cilvēkus, kuri netiek uz draudzi vai dzīvo attālākās vietās. Savā būtībā tā paliek tāda pati kā klātienē, taču ir daži svarīgi aspekti, kurus ir vērts paturēt prātā, lai radītu vidi, kurā viegli iejusties un iesaistīties arī attālināti. Par tiem vairāk uzzināsi šajā ceļvedī.


Aicināšana un ielūgšana uz Alfu ir būtiskākais veids, kā varam mainīt cilvēku dzīves. Kā ielūgt viesus un reklamēt savu kursu? Par to vairāk vari uzzināt šajā dokumentā.


Grāmatā Dzīves jautājumi, ko sarakstījis Alfas veidotājs Nikijs Gambels (Nicky Gumbel), atradīsi visas Alfas nodarbību tēmas saistošā izklāstā. Šī grāmata palīdzēs pasniegt Alfas nodarbības un atbildēt uz cilvēku jautājumiem par kristietību un dzīvi. Grāmatu atradīsi sadaļā Veikals.


Alfas filmu sērija un Jauniešu filmu sērija pasniedz katru tēmu aizraujošā, mūsdienīgā un kodolīgā veidā atbilstošajai auditorijai. Viena filma sastāv no tēmas izklāsta un intervijām, un ir aptuveni 25 minūtes gara. Mēs iesakām filmas rādīt klātienē vai translēt tiešsaistē – tās janvārī būs pieejamas vietnē myAlpha. Šobrīd ir pieejama uzrunu sērija ar Nikiju Gambelu tiešsaistē vai DVD. Par to uzzini vairāk: zemāk.

Alfa ar Nikiju Gambelu

Šajā sērijā Alfas aizsācējs Nikijs Gumbels iepazīstina katru tēmu ar humoristiskām anekdotēm, personīgo pieredzi un Bībeles mācību. Sarunas (katra 45 minūtes) tika filmētas Svētās Trīsvienības Bromptonas draudzē, kur aizsākās Alfa.
  • 11 Nedēļas
  • 15 nodarbības
  • Pieejams 9 valodās

Uzzināt vairāk

Atrast Alfu

Atrodi Alfu savā tuvumā

Atrast Alfu

Rīkot Alfu

Sagatavošanās Alfa kursa vadīšanai

Rīkot Alfu

Ziedot Alfai

Palīdzi mums atbalstīt draudzes

Ziedot Alfai