Materiāli kursa rīkošanai

Lai rīkotu Alfu klātienē vai tiešsaistē, jums noderēs vairāki materiāli – video, dalībnieku un komandas rokasgrāmatas, uzrunu pieraksti, reklāmas materiāli un citi. Reģistrēt savu kursu un ērti piekļūt materiāliem iespējams vietnē myAlpha.

Alfa kursa norisei pieejami šādi materiāli latviešu valodā:

– Alfas filmu sērija un Alfas Jauniešu sērija

– Alfas komandas apmācību nodarbības (gan Alfai, gan Jauniešu Alfai)

– Alfas uzrunu pieraksti (PDF)

– Dalībnieku rokasgrāmatas (drukātas un PDF)

– Komandas rokasgrāmatas (drukātas un PDF)

– Kā rīkot Alfu tiešsaistē (PDF)

– Aicināšanas kultūra Alfā: kā ielūgt viesus un reklamēt savu kursu (PDF)

– Powerpoint prezentāciju sagataves

– Ielūgumi, plakāti, baneri, sociālo tīklu materiāli, (PNG un dizaina faili) un gif ielūgums

Visi materiāli ērti un uzskatāmi apskatāmi un lejupielādējami vietnē myAlpha, reģistrējot savu kursu.


Alfas filmu sērija (16 filmas) un Alfas Jauniešu sērija (13 filmas) pasniedz kursa tēmas aizraujošā, mūsdienīgā un kodolīgā veidā. Viena filma sastāv no tēmas izklāsta caur Bībeles mācību, cilvēku liecībām un ekspertu intervijām, un ir aptuveni 25 minūtes gara. Sērijas pieejamas skatīšanai tiešsaistē un lejupielādei vietnē myAlpha. (Katru nedēļu tiek pievienota jauna sērija)


Alfas filmu sērija / 1. nodarbība

Apskatiet Alfas Jauniešu sērijas 1. nodarbību sadaļā Jauniešu Alfa


Alfas komandas apmācību nodarbības

Alfas komandas apmācību video ietver tēmas “Mazās grupas” (26 minūtes) un “Aizlūgšanas un nedēļas nogale” (29 minūtes).

Jauniešu Alfas komandas apmācību video ietver tēmas “Būtiskais” (13 minūtes), “Mazās grupas” (21 minūte) un “Aizlūgšanu kalpošana un nedēļas nogale” (22 minūtes).

Visas apmācību sērijas pieejamas skatīšanai tiešsaistē un lejupielādei vietnē myAlpha


Alfas uzrunu pieraksti ir katras nodarbības struktūra un saturs, kas balstīts uz Alfas veidotāja Nikija Gambela veiktajām uzrunām Alfa kursa laikā. Šis materiāls palīdzēs kursa vadītājiem un lektoriem vadīt nodarbību uzrunu. Pieraksti ir iezīmēti un sadalīti, lai lektoram būtu vieglāk dalīties ar tēmu un saglabāt galvenās vadlīnijas un atziņas, kuras 30 gadu pieredzē ir bijušas efektīvas un saistošas Alfas viesiem visā pasaulē. Uzrunas pieejamas šeit


Alfas komandas rokasgrāmata palīdzēs jūsu komandai rosināt sarunas, kā arī apmācīs par tādām tēmām kā mazo grupu vadīšana un aizlūgšanas kursa laikā. Grāmatā atradīsiet noderīgas atsauces un jautājumus katrai Alfas nodarbībai, kā arī vietu saviem pierakstiem. Drukātu grāmatu iespējams iegādāties Veikalā. Rokasgrāmatas PDF fails pieejams lejupielādei vietnē myAlpha, kad tiek reģistrēts kurss.


Alfas dalībnieka rokasgrāmata ir vērtīgs materiāls Alfas viesiem, kurš palīdzēs sekot līdzi nodarbību tēmām, citātiem un galvenajai domai, kā arī veikt savus pierakstus. Drukātu grāmatu iespējams iegādāties Veikalā. Rokasgrāmatas PDF fails pieejams lejupielādei vietnē myAlpha, kad tiek reģistrēts kurss.


Reklāmas materiāli palīdzēs reklamēt savu kursu un aicināt viesus (materiāli tiek regulāri papildināti):


Alfa tiešsaistē ir iespēja aizsniegt cilvēkus, kuri netiek uz draudzi vai dzīvo attālākās vietās. Savā būtībā tā paliek tāda pati kā klātienes kurss, taču ir daži svarīgi aspekti, kurus ir vērts paturēt prātā, lai radītu vidi, kurā viegli iejusties un iesaistīties arī attālināti. Par to vairāk sadaļā Alfa tiešsaistē


Aicināšana un ielūgšana uz Alfu ir būtiskākais veids, kā varam mainīt cilvēku dzīves. Kā ielūgt viesus un reklamēt savu kursu? Par to vairāk šajā dokumentā


Prezentāciju sagataves jūsu kursam

Divi dažādi Powerpoint prezentāciju noformējumi, kas noderēs kursa laikā.

Pieejami šeit.


Grāmatā Dzīves jautājumi, ko sarakstījis Alfas veidotājs Nikijs Gambels (Nicky Gumbel), atradīsiet Alfas nodarbību tēmas saistošā izklāstā. Šī grāmata palīdzēs pasniegt Alfas nodarbības un atbildēt uz cilvēku jautājumiem par kristietību un dzīvi. Grāmata pieejama sadaļā Veikals.Alfa ar Nikiju Gambelu

Šajā sērijā Alfas aizsācējs Nikijs Gumbels iepazīstina katru tēmu ar humoristiskām anekdotēm, personīgo pieredzi un Bībeles mācību. Sarunas (katra 45 minūtes) tika filmētas Svētās Trīsvienības Bromptonas draudzē, kur aizsākās Alfa.
  • 11 Nedēļas
  • 15 nodarbības
  • Pieejams 9 valodās

Uzzināt vairāk

Atrast Alfu

Atrodi Alfu savā tuvumā

Atrast Alfu

Rīkot Alfu

Sagatavošanās Alfa kursa vadīšanai

Rīkot Alfu

Ziedot Alfai

Palīdzi mums atbalstīt draudzes

Ziedot Alfai