Noderīgi materiāli

Lai rīkotu Alfu klātienē vai tiešsaistē, tev noderēs vairāki materiāli – video, grāmatas, dalībnieku un komandas rokasgrāmatas, uzrunu pieraksti, reklāmas materiāli (plakāti, ielūgumi, baneri) un citi. Vietnē MyAlpha vari reģistrēt savu Alfu un piekļūt noderīgiem materiāliem vienuviet, kas palīdzēs Alfas norisē.

Alfas filmu sērija un Jauniešu filmu sērija pasniedz katru tēmu aizraujošā, mūsdienīgā un kodolīgā veidā atbilstošajai auditorijai. Viena filma sastāv no tēmas izklāsta un intervijām, un ir aptuveni 30 minūtes gara. Mēs iesakām filmas rādīt klātienē vai translēt tiešsaistē – tās drīzumā varēsi atrast vietnē MyAlpha, kad būsi izveidojis savu Alfu. Šobrīd ir pieejama uzrunu sērija ar Nikiju Gambelu tiešsaistē vai DVD. Par to uzzini vairāk: zemāk.

Grāmatā Dzīves jautājumi, ko sarakstījis Alfas veidotājs Nikijs Gambels (Nicky Gumbel), atradīsi visas Alfas nodarbību tēmas saistošā izklāstā. Šī grāmata palīdzēs pasniegt Alfas nodarbības un atbildēt uz cilvēku jautājumiem par kristietību un dzīvi. Grāmatu atradīsi sadaļā Veikals.

Alfas komandas rokasgrāmata palīdzēs tavai komandai rosināt sarunas, kā arī apmācīs par tādām tēmām kā pastorālā aprūpe, viesmīlība un aizlūgšana. Grāmatā atradīsi noderīgas atsauces un jautājumus katrai Alfas nodarbībai, kā arī vietu saviem pierakstiem. Vairāk par grāmatu Veikalā.

Alfas dalībnieka rokasgrāmata ir vērtīgs materiāls Alfas viesiem, kurš palīdzēs sekot līdzi nodarbību tēmām, izcelt svarīgākās domas un veikt savus pierakstus. Vairāk par grāmatu sadaļā Veikals.

Reklāmas materiāli palīdzēs tev reklamēt savu Alfu un aicināt viesus:

Alfa Tiešsaistē ir tava iespēja aizsniegt cilvēkus, kuri ikdienā nebūtu nokļuvuši draudzē vai dzīvo attālākās vietās. Savā būtībā tā paliek tāda pati kā klātienē, taču ir daži svarīgi aspekti, kurus ir vērts paturēt prātā. Par tiem vairāk uzzināsi šajā ceļvedī.

Alfa ar Nikiju Gambelu

Šajā sērijā Alfas aizsācējs Nikijs Gumbels iepazīstina katru tēmu ar humoristiskām anekdotēm, personīgo pieredzi un Bībeles mācību. Sarunas (katra 45 minūtes) tika filmētas Svētās Trīsvienības Bromptonas draudzē, kur aizsākās Alfa.
  • 11 Nedēļas
  • 15 nodarbības
  • Pieejams 9 valodās

Uzzināt vairāk

Atrast Alfu

Atrodi Alfu savā tuvumā

Atrast Alfu

Rīkot Alfu

Sagatavošanās Alfa kursa vadīšanai

Rīkot Alfu

Ziedot Alfai

Palīdzi mums atbalstīt draudzes

Ziedot Alfai