Katrs ir aicināts piedalīties un piedzīvot izmainītas dzīves

Alfa ir nodarbību cikls, tiešsaistē vai klātienē, kur cilvēkiem sanākt kopā, lai apspriestu dzīves lielos jautājumus
Pērn

Alfa kurss norisinājās aptuveni 30 000 draudzēs un organizācijās, iesaistot vairāk nekā 1,3 miljonus dalībnieku.

Kas ir Alfa?

Alfa ir vietējām draudzēm un organizācijām izveidots rīks, kas balstās uz viesmīlību, dalīšanos un atvērtām diskusijām. Alfas saturu visā pasaulē pasniedz visu konfesiju un tradīciju kristieši, nodrošinot vietu sludināšanai, kalpošanai un liecībām. Miljoniem cilvēku ir iepazinuši Jēzu Kristu caur Alfu vairāk nekā 100 valstīs un vairāk nekā 100 valodās visā pasaulē.

Ko ietver Alfas nodarbība?

Viesmīlība

Neatkarīgi no atrašanās vietas, visas nodarbības sākas ar laiku kopā, kad iepazīties ar citiem un atslābināties. Kopīga maltīte dod iespēju viesiem veidot saikni ar citiem un dalīties ar dzīves pieredzi dziļākā līmenī.

Uzruna

Alfas uzrunas ir veidotas tā, lai būtu saistošas dažādu dzīves gājumu cilvēkiem un rosinātu sarunas. Tās pēta galvenās dzīves un ticības tēmas un atklāj kristīgās ticības pamatus, pievēršoties tādiem jautājumiem kā “Kas ir Jēzus?”, “Kam man baznīca?” un “Kāpēc pasaulē ir ļaunums?”

Diskusijas

Diskusiju laiks ir iespēja cilvēkiem pārdomāt dzirdēto, uzklausīt citus, uzdot savus jautājumus un sniegt savu viedokli godīgā, draudzīgā un atklātā vidē.

Esi gatavs rīkot Alfu?

Alfa tiešsaistē pārrauj robežas. Tagad varam aizsniegt cilvēkus, kuri citādi nebūtu nokļuvuši līdz draudzei un dzirdējuši Labo vēsti.

Gatis Olte,
Mateja baptistu draudze

Visvairāk Alfā man patīk tas, ka tā nav tikai formula, tā ir kopiena, ap galdu kopā ar Jēzus evaņģēliju un Svētā Gara gatavību.

Džons Marks Komers,
mācītājs Bridgetown draudzē, ASV

Alfas Jauniešu sērijas ir viens no labākajiem materiāliem, ko esmu redzējis pēdējo gadu laikā. Tās ir pieejamas, konkrētas, jautras un dziļas. Es to ļoti iesaku, ja meklē svaigu rīku, kā aizsniegt jauniešus ar evaņģēliju.

Maiks Pilavači,
Soul Survivor dibinātājs un vadītājs

Uzzināt vairāk

Atrast Alfu

Atrodi Alfu savā tuvumā

Atrast Alfu

Kā rīkot Alfu

Sagatavošanās Alfas rīkošanai un vadīšanai

Kā rīkot Alfu

Alfas materiāli

Apskati nepieciešamos materiālus Alfas rīkošanai

Alfas materiāli