Katrs ir aicināts piedalīties un piedzīvot izmainītas dzīves

Alfa ir nodarbību cikls, tiešsaistē vai klātienē, kurā cilvēki var nākt, lai apspriestu dzīves lielos jautājumus
Pērn

Aptuveni 30 000 draudzēs un organizācijās norisinājās Alfa, iesaistot vairāk nekā 1,3 miljonus dalībnieku.

Kas ir Alfa?

Alfa ir vietējām draudzēm izveidots rīks, kas balstīts uz viesmīlību, dalīšanos un atklātām sarunām. Vienu un to pašu Alfas saturu visā pasaulē pasniedz visu tradīciju kristieši, nodrošinot kopīgu sludināšanas, kalpošanas un liecības iespēju. Miljoniem cilvēku ir iepazinuši Jēzu Kristu caur Alfu vairāk nekā 100 valstīs un vairāk nekā 100 valodās visā pasaulē.

Ko ietver Alfas nodarbība?

Viesmīlību

Neatkarīgi no tā, vai klātienē baudot maltīti, vai tiešsaistē pie kafijas krūzes, visas nodarbības sākas ar laiku kopā, kad veidot draudzības un atslābināties. Kopīga maltītes baudīšana dod iespēju cilvēkiem veidot saikni ar citiem un dalīties ar dzīves pieredzi dziļākā līmenī.

Uzrunu

Alfas uzrunas ir radītas tā, lai iesaistītu cilvēkus no visām dzīves jomām un rosinātu sarunas. Tās pēta galvenās dzīves un ticības problēmas un atklāj kristīgās ticības pamatus, pievēršoties tādiem jautājumiem kā “Kas ir Jēzus?”, “Kāpēc un kā man lūgt?” un “Kā Dievs mūs vada?”

Diskusijas

Diskusiju laiks ir iespēja cilvēkiem pārdomāt dzirdēto, uzklausīt citus un sniegt savu viedokli godīgā, draudzīgā un atklātā veidā.

Esi gatavs rīkot Alfu?

Visvairāk Alfā man patīk tas, ka tā nav tikai formula, tā ir kopiena, ap galdu kopā ar Jēzus evaņģēliju un Svētā Gara gatavību.

Džons Marks Komers,
mācītājs Bridgetown draudzē

Alfas Jauniešu sērijas ir viens no labākajiem materiāliem, ko esmu redzējis pēdējo gadu laikā. Tās ir pieejamas, konkrētas, jautras un dziļas. Es to ļoti iesaku, ja meklē svaigu rīku, kā aizsniegt jauniešus ar evaņģēliju.

Maiks Pilavači,
Soul Survivor dibinātājs un vadītājs

Uzzināt vairāk

Atrast Alfu

Atrodi Alfu savā tuvumā

Atrast Alfu

Kā rīkot Alfu

Sagatavošanās Alfas rīkošanai un vadīšanai

Kā rīkot Alfu

Alfas materiāli

Apskati nepieciešamos materiālus Alfas rīkošanai

Alfas materiāli