Alfas ziņas un jaunumi

Ir īstais laiks, lai uzsāktu Alfa kursu savās mājās, draudzē vai organizācijā – attālināti vai klātienē. Aicinām iepazīties ar materiāliem sadaļā Alfa kurss un reģistrēt savu kursu vietnē myAlpha.


Alfas filmu sērija un Alfas Jauniešu sērija nāks klajā februārī

Alfas birojs priecīgi ziņo, ka pēc ilga darba Latvijā būs pieejama Alfas filmu sērija un Alfas Jauniešu sērija latviešu valodā. Filmu sērijas ir lielisks materiāls, kas palīdzēs ikvienam rīkot Alfa kursu sev ērtā vietā un formātā – mājās, draudzē, skolā, cietumā, tiešsaistē vai citur. Filmas būs pieejamas lejupielādei un atskaņošanai tiešsaistē caur Alfas rīkošanas vietni myAlpha. Alfas filmu sērija ietver 16 sērijas, kurās tiek izklāstītas Alfa kursa tēmas kodolīgā mācībā, liecībās un intervijās. Līdzīgi Alfas Jauniešu sērija sastāv no 13 sērijām, un tai līdzi nāk PDF materiāls mazo grupu vadīšanai.

Filmu prezentācija notiks februāra vidū – sīkāka informācija sekos.

Alfas filmu sērija un Alfas Jauniešu sērija latviešu valodā ir tapusi pateicoties Bonifatiuswerk atbalstam.


Jaunums – Alfas uzrunu pieraksti

Piedāvājam jaunu materiālu – Alfas uzrunu pierakstus latviešu valodā. Šis materiāls palīdzēs kursa lektoriem pasniegt kursa nodarbības – katra uzrunas daļa ir uzskatāmi sadalīta un atzīmēta – tas palīdzēs orientēties un pielāgot uzrunu savai pieredzei, kā arī saglabāt būtiskākās runas daļas.

Katras uzrunas dokuments ir PDF formātā uz aptuveni 15 lapām. Tos lejupielādēt vari vietnē myAlpha, kad tiek reģistrēts kurss vai sadaļā Alfas materiāli.


Alfas Forums notiks 17. septembrī

Forumā piedalās:

• Mārcis Dejus – “Exodus” jauniešu kalpošanas vadītājs, kurš rīko misijas braucienus un evaņģelizācijas pasākumus
• Marks Ozolinkevičs – “Ir vēl” kalpošanas vadītājs un pieredzējis ielu evaņģelizācijas kalpotājs

• Gatis Olte – Mateja baptistu draudzes Alfa kursa administrators

• Ulvis Kravalis – evaņģēlists un Latvijas Kristīgās Studentu brālības vadītājs

Uz tikšanos sestdien, 17. septembrī Āgenskalna Baptistu draudzē Mārupes ielā 14, Rīgā no plkst. 10:00 līdz 14:00.

Pieteikšanās Forumam un programma – https://forms.gle/TUCaefdnTnV5vNHB7 


Alfas dārza svētki pulcina kalpotājus no visas Latvijas

Sestdien, 4. jūnijā norisinājās Alfas dārza svētki, kas pulcināja vairāk nekā 50 Alfa kursu rīkotāju, brīvprātīgo un draudžu vadītāju no visas Latvijas. Pateicamies katram dalībniekam un kalpotājam par klātbūtni un Dievam par doto želastību un saulaino laiku kopā! ☀️

Svētku laikā dzirdējām liecības no dažādu konfesiju draudžu pārstāvjiem, spēlējām spēles, slavējām, laivojām, baudījām gardumus un iepazinām cilvēkus no Latvijas draudzēm. Paldies Bolderājas ev. lut. draudzei par uzņemšanu un katram iesaistītajam svētku tapšanā. Uz tikšanos nākamreiz!


Alfas birojs ielūdz uz Alfas dārza svētkiem 4. jūnijā!

Aicinām Alfa kursa rīkotājus, brīvprātīgos, draudžu vadītājus un katru, kurš ir bijis vai ir daļa no Alfa kursu tīkla visā Latvijā uz sen gaidītu un sirsnīgu satikšanos Alfas dārza svētkos Bolderājā 4. jūnijā no 14.00 līdz 18.00.

Programmā:
Liecības un pieredzes stāsti, uzrunas ar māc. Edgaru Maži un Matīsu Babrovski, pr. Rihardu Rasnaci, slavēšana, spēles, grils un zupa, sadraudzība un tīklošanās, laivas un citas atrakcijas

Norises vieta: Bolderājas ev. lut. draudze, Lielā iela 45, Rīga
Lūdzam pieteikt savu dalību šeit – https://forms.gle/8h89qEhsBQXs1aJT6 vai pa tālruni 27012122.

Ierašanās: ar groziņu saldo uzkodu galdam (pēc iespējām)


Laulāto kursa jaunā versija ir klāt!

Laulāto kurss ir unikāla un noderīga iespēja palīdzēt pāriem draudzē, paziņu lokā vai pilsētā stiprināt viņu laulību, atjaunot savstarpējo saikni vai nostiprināt veselīgus ieradumus. Kursa formāts ir veidots kā randiņš, kura laikā pārim pavadīt laiku pie kopīgas maltītes, klausīties saistošās uzrunās un pavadīt laiku saturīgās sarunās.

Lai ikviens varētu rīkot Laulāto kursu atbilstoši savām iespējām, esam sagatavojuši jaunus materiālus kursa norisei –

  • 7 nodarbību sērijas latviešu valodā (katra aptuveni 45 minūtes gara ar integrētām pauzēm priekš uzdevumiem un sarunām pāra starpā)
  • dalībnieku dienasgrāmata ar kursa atziņām, uzdevumiem un ieteikumiem
  • vadītāju ceļvedis, kas palīdzēs kursa rīkotājiem
  • zīmola vadlīnijas
  • reklāmas materiālu sagataves, ko iespējams pielāgot sava kursa vajadzībām
  • kursa pabeigšanas sertifikātu sagatave u.c.

Uzziniet vairāk sadaļā Laulāto kurss un rīkojiet savu kursu! Ja nepieciešama palīdzība, sazinieties ar mūsu biroju.


Alpha ielūdz uz Līderu konferenci 2. un 3. maijā!

Līderu konference notiks tiešsaistē 2. un 3. maijā četros dažādos laika posmos, lai pēc iespējas vairāk cilvēku no visas pasaules varētu pievienoties un iedvesmoties no izciliem runātājiem un māksliniekiem.

Lai arī kādā jomā tu darbotos, LC22 ir priekš tevis! Tas būs tiešsaistes pasākums, lai piedzīvotu Dievu un iedvesmotos savam aicinājumam. Līderu konference notiks angļu valodā, ar tulkojumiem krievu, poļu, spāņu un citās valodās. Konference pēc Latvijas laika tiks translēta 2. maijā 13.30-16.00 un 3. maijā 11.00-13.30 un 21.00-23.30.

Ielūdz savus draugus, paziņas, kolēģus un draudzi! Izvēlies sev ērtāko laiku un reģistrējies dalībai šeit – www.leadershipconference.org.uk


Laulāto konference notiks 11. februārī

Laulāto konferencē dalīsies iedvesmojoši un pieredzējuši pāri par laulātajiem aktuālām tēmām, kā arī tiks prezentēti jaunie Laulāto kursa materiāli, kurus varēs lietot draudzes, organizācijas un citi interesenti. 

Laulāto konferencē piedalās:

  • Rihards un Viktorija Kostigovi par tēmu Konfliktu risināšana. Kostigovi ir prakses “Laulība – laimīgi līdz mūža galam?” laulību konsultanti
  • Dainis un Liene Pandari par tēmu Sazināšanās māksla. Dainis ir Ogres Trīsvienības baptistu draudzes mācītājs, kuram kopā ar sievu ir 15 gadu pieredze kā pirmslaulību un laulāto pāru lektoriem un konsultantiem
  • Krists un Linda Kalniņi par pieredzi ar Laulāto kursu. Krists ir Rīgas Vecās Sv. Ģertrūdes ev. lut. draudzes mācītājs un abiem ar sievu Lindu ir plaša pieredze Laulāto kursa vadīšanā un pāru atbalstā

Skaties konferences tiešraidi Alfa Latvija YouTube kanālā 11. februārī plkst. 18.00. 

Seko Laulāto kursa Instagram profilam @laulatokurss


Vadlīnijas Alfas reklamēšanai un viesu aicināšanai

Esam sagatavojuši informatīvu ceļvedi, kā veicināt Alfas reklāmu un viesu aicināšanu. Ceļvedī atradīsi idejas reklāmas kanāliem, kā iesaistīt draudzi un apkārtējos viesu aicināšanā un citus noderīgus padomus. Lejupielādē ceļvedi šeit.


Alfas apmācības notiks 20. janvārī

Alfa ir rīks, kas rada vietu, kur uzdot dzīves lielos jautājumus un iepazīstina ar kristietības pamatiem brīvā un interaktīvā veidā. Alfa notiek visā pasaulē un to rīko visu kristīgo tradīciju pārstāvji. 

Uzzini, kā rīkot Alfu šī gada pirmajās Alfas apmācībās 20. janvārī, plkst. 19.00 tiešsaistē. 

Reģistrējies pasākumam – https://zoom.us/…/tJMvcuuppjwrG9Ft6yxKIzkoD5Tb1U_vQmiq

Apmācībās dzirdēsi, kā vadīt mazās grupas, kā rīkot aizlūgšanas par viesiem un citas tehniskas nianses kā ielūgumi, mūzika, nedēļas nogales organizēšana u.c.


Īpaši Alfas materiālu komplekti par siltām cenām Alfa kursa dalībniekiem, komandai vai Laulāto kursam.

Komplekts noderēs aicinot draugus uz Alfa kursu, sagatavojot savu komandu kalpošanai Alfā un laulības stiprināšanai. Pasūti, rakstot uz info@alfakurss.lv. Noformēsim pasūtījumu un saņemsi 2-5 darba dienu laikā.

Uzzini vairāk par katru materiālu – www.alfakurss.lv/veikalsGaidāmi jauni materiāli latviešu valodā!

Lai nodrošinātu lielisku pieredzi gan Alfas rīkotājiem, gan dalībniekiem, mums ir svarīgi piedāvāt vislabākos materiālus Alfas norisei. Tādēļ, pēc ilga darba, varam priecīgi ziņot, ka ar februāri sāksim piedāvāt jaunus materiālus – Laulāto kursa filmas un jaunu dienasgrāmatu dalībniekiem. Turpinām arī darbu pie Alfas filmu sērijas un Jauniešu filmu sērijas tulkošanas latviešu valodā.

Priecāsimies par jūsu lūgšanu atbalstu!


Izmanto personalizētu ielūgumu, lai ielūgtu draugus uz Alfu!

Mūsu kolēģi Nīderlandē ir sagatavojuši lielisku un interaktīvu veidu, kā aicināt draugus uz Alfu: animētu ielūgumu. Pievieno īsu video ar sevi un drauga vārdu, lejupielādē un sūti draugiem un paziņām sociālo tīklu platformās. Vai nav aizraujoši? 🙂

Izveido savu ielūgumu šeit – https://invitetoalpha.com/lv/ .


Alfas apmācības 15. septembrī

Ja vēlies gūt ieskatu Alfas rīkošanā vai apmācīt savu komandu, pievienojies Alfas apmācībām tiešsaistē 15. septembrī 18.00. Apmācībās dzirdēsi par to, kas ir Alfa, kā tā pozitīvi ietekmē draudzi, un vērtīgus soļus un padomus tās rīkošanā – kā sākt, kas ir vajadzīgs, kā aicināt viesus un tehniskie padomi. Apmācības ilgums ~1 stunda.

Apmācību ieraksts pieejams šeit – Kas ir Alfa un kā to rīkot