Alfas jaunumi

Šis ir īstais laiks, kad uzsākt Alfu savās mājās, draudzē vai organizācijā – attālināti vai klātienē. Aicinām iepazīties ar materiāliem sadaļā Alfa un reģistrēt savu Alfu vietnē myAlpha.


Alfas apmācības notiks 20. janvārī

Alfa ir rīks, kas rada vietu, kur uzdot dzīves lielos jautājumus un iepazīstina ar kristietības pamatiem brīvā un interaktīvā veidā. Alfa notiek visā pasaulē un to rīko visu kristīgo tradīciju pārstāvji. 

Uzzini, kā rīkot Alfu šī gada pirmajās Alfas apmācībās 20. janvārī, plkst. 19.00 tiešsaistē. 

Reģistrējies pasākumam – https://zoom.us/…/tJMvcuuppjwrG9Ft6yxKIzkoD5Tb1U_vQmiq

Apmācībās dzirdēsi, kā vadīt mazās grupas, kā rīkot aizlūgšanas par viesiem un citas tehniskas nianses kā ielūgumi, mūzika, nedēļas nogales organizēšana u.c.


Īpaši Alfas materiālu komplekti par siltām cenām Alfa kursa dalībniekiem, komandai vai Laulāto kursam.

Komplekts noderēs aicinot draugus uz Alfa kursu, sagatavojot savu komandu kalpošanai Alfā un laulības stiprināšanai. Pasūti, rakstot uz info@alfakurss.lv. Noformēsim pasūtījumu un saņemsi 2-5 darba dienu laikā.

Uzzini vairāk par katru materiālu – www.alfakurss.lv/veikalsJanvārī un februārī gaidāmi jauni materiāli latviešu valodā!

Lai nodrošinātu lielisku pieredzi gan Alfas rīkotājiem, gan dalībniekiem, mums ir svarīgi piedāvāt vislabākos materiālus Alfas norisei. Tādēļ, pēc ilga darba, varam priecīgi ziņot, ka ar janvāri sāksim piedāvāt jaunus materiālus – Alfas filmu sēriju un Jauniešu filmu sēriju latviešu valodā, Laulāto kursa filmas un jaunu dienasgrāmatu dalībniekiem.

Seko līdzi jaunumiem šeit vai piesakies jaunumiem, sūtot e-pastu uz info@alfakurss.lv.


Izmanto personalizētu ielūgumu, lai ielūgtu draugus uz Alfu!

Mūsu kolēģi Nīderlandē ir sagatavojuši lielisku un interaktīvu veidu, kā aicināt draugus uz Alfu: animētu ielūgumu. Pievieno īsu video ar sevi un drauga vārdu, lejupielādē un sūti draugiem un paziņām sociālo tīklu platformās. Vai nav aizraujoši? 🙂

Izveido savu ielūgumu šeit – https://invitetoalpha.com/lv/ .


Alfas apmācības 15. septembrī

Ja vēlies gūt ieskatu Alfas rīkošanā vai apmācīt savu komandu, pievienojies Alfas apmācībām tiešsaistē 15. septembrī 18.00. Apmācībās dzirdēsi par to, kas ir Alfa, kā tā pozitīvi ietekmē draudzi, un vērtīgus soļus un padomus tās rīkošanā – kā sākt, kas ir vajadzīgs, kā aicināt viesus un tehniskie padomi. Apmācības ilgums ~1 stunda.

Apmācību ieraksts pieejams šeit – Kas ir Alfa un kā to rīkot