Veikals

Redzamos materiālus iespējams iegādāties, sūtot mums e-pastu uz info@alfakurss.lv

Materiālus iespējams saņemt Rīgā vai Jelgavā, kā arī sūtam visā Latvijā.

Veikalā atradīsiet vērtīgus materiālus Alfa kursa un Laulāto kursa rīkošanai, kā arī noderīgus materiālus evaņģelizācijai un interesantu lasāmvielu.

“Grāmata laulātajiem” – Nikijs un Sīla Lī, krievu valodā


“Grāmata laulātajiem” ir lielisks materiāls gan pāriem, gan tiem, kuri tuvojas laulībai. Grāmatā tiek apskatītas septiņas būtiskas tēmas, kas stiprinās pāru attiecības un palīdzēs vienam otru izprast un mīlēt vēl dziļāk – stiprs pamats, komunikācijas māksla, konfliktu risināšana, piedošanas spēks, ģimenes ietekme, labs sekss, mīlestība darbībā. Grāmatā ir 420 lappuses.

Brošūra “Kāpēc Jēzus?” krievu valodā


Brošūra “Kāpēc Jēzus?” vienkārši un saprotami stāsta par to, kas bija Jēzus, kādēļ viņš ir tik nozīmīga vēsturiska persona, kāpēc viņš mira, un kā mēs viņu varam iepazīt arī šodien, ko mēs varam darīt, lai piedzīvotu pārmaiņas savā dzīvē. Brošūra ir labs materiāls evaņģelizācijai un rīkojot Alfu. Tajā ir 24 lappuses.

Alfas dalībnieka rokasgrāmata, krievu valodā


Rokasgrāmata palīdzēs kursa dalībniekiem sekot līdzi nodarbību tēmām, galvenajām domām, grāmatu ieteikumiem, kā arī veikt pierakstus. Lielisks pavadonis ceļā cauri Alfas nodarbībām. Grāmatā ir 70 lappuses.