Veikals

Redzamos materiālus iespējams iegādāties, sūtot mums e-pastu uz info@alfakurss.lv

Materiālus iespējams saņemt ceturtdienās Rīgā, kā arī sūtam visā Latvijā.

Veikalā atradīsiet vērtīgus materiālus Alfa kursa un Laulāto kursa rīkošanai, kā arī noderīgus materiālus evaņģelizācijai un interesantu lasāmvielu.

“Grāmata laulātajiem” – Nikijs un Sīla Lī, krievu valodā


“Grāmata laulātajiem” ir lielisks materiāls gan pāriem, gan tiem, kuri tuvojas laulībai. Grāmatā tiek apskatītas septiņas būtiskas tēmas, kas stiprinās pāru attiecības un palīdzēs vienam otru izprast un mīlēt vēl dziļāk – stiprs pamats, komunikācijas māksla, konfliktu risināšana, piedošanas spēks, ģimenes ietekme, labs sekss, mīlestība darbībā. Grāmatā ir 420 lappuses.

Buklets “Kāpēc Jēzus?” krievu valodā


Buklets “Kāpēc Jēzus?” vienkārši un saprotami stāsta par to, kas bija Jēzus, kādēļ viņš ir tik nozīmīga vēsturiska persona, kāpēc viņš mira, un kā mēs viņu varam iepazīt arī šodien, ko mēs varam darīt, lai piedzīvotu pārmaiņas savā dzīvē. Buklets ir labs materiāls evaņģelizācijai un Alfa kursa norisē. Tajā ir 24 lappuses.

Buklets “Kāpēc Ziemsvētki?”, krievu valodā


Bukletā Kāpēc Ziemsvētki ir vienkārši un saprotami aprakstīta Ziemassvētku īstā nozīme, kādēļ tos atzīmēt un par to, kas bija Jēzus, kāda nozīme ir viņa nākšanai pasaulē un ko mēs varam darīt, lai piedzīvotu pārmaiņas savā dzīvē. Buklets ir lielisks materiāls evaņģelizācijai, izdalei draudzēs un Alfas norisē. Tajā ir 24 lappuses.