Biežāk uzdotie jautājumi

Piedaloties Alfā

Kas ir Alfa?

Alfa ir nodarbību cikls, kurā tiek pētīti kristīgās ticības pamati. Katrā nodarbībā tiek aplūkots cits ticības jautājums, un uzrunas ir veidotas tā, lai rosinātu sarunas mazākās grupās.

Kas notiek Alfas laikā?

Katra Alfa ir unikāla, taču parasti tām ir trīs kopīgas lietas: maltīte, uzruna un diskusijas.

Viesmīlība – neatkarīgi no tā, vai klātienē baudot maltīti vai tiešsaistē pie kafijas krūzes, visas nodarbības sākas ar kopā būšanu un laiku, lai veidotu draudzības un atslābinātos.

Uzruna – uzrunas izpēta kristīgās ticības pamatus un ir veidotas tā, lai rosinātu sarunas. Parasti tās ilgst trīsdesmit minūtes kā video vai lektora uzruna.

Diskusijas – pēc uzrunas tiek dots laiks, lai viesi var dalīties savās domās un apspriest idejas par nodarbības tēmu mazākā grupā.

Kā lai atrodu Alfu savā tuvumā?

Dodies uz sadaļu Atrast tuvāko Alfu un ievadi savu pilsētu vai pasta indeksu, lai atrastu Alfu savā tuvumā – pēc tam tu vari sazināties ar komandu, kas to vada, lai darītu viņiem zināmu, ka vēlētos atnākt, kā arī uzdotu jautājumus.

Es neredzu nevienu Alfu savā tuvumā, ko lai es iesāku?

Pamēģini nolaižamajā izvēlnē pamainīt meklēšanas kritērijus. Ja joprojām neredzi nevienu Alfu, kas notiek tavā tuvumā, sazinies ar mums, un mēs darīsim visu iespējamo, lai palīdzētu.

Cik tas maksā?

Alfa ir pilnīgi bez maksas – un nav arī nekāda spiediena pēc pirmās nodarbības turpināt piedalīties, ja to nevēlies.

Kā es varu reģistrēties?

Vienkārši dodies uz Atrast tuvāko Alfu un ievadi savu atrašanās vietu, lai sameklētu Alfu savā tuvumā – tad Tu varēsi sazināties ar Alfas rīkotājiem un darīt zināmu, ka vēlies piedalīties.

Rīkojot Alfu

Kā reģistrēt manu kursu?

Reģistrē savu kursu vietnē myAlpha. Tur tavs kurss tiks reģistrēts, ir iespējams to publicēt globālajā Alfas kartē, Alfa Latvija birojs būs informēts par tavu Alfu un tu saņemsi piekļuvi noderīgiem materiāliem.

Kā lai reklamēju savu Alfu?

Vietnē myAlpha atzīmē izvēli “Publicēt”, lai tava Alfa parādās Alfas kartē un viesi var saņemt vajadzīgo informāciju par pieteikšanos. Reģistrējoties, Alfas birojs tiks informēts par tavu Alfu un varēs dalīties ar informāciju tālāk.
Sadaļā Alfas materiāli atradīsi noderīgus resursus Alfas reklāmai – plakātus, ielūgumus u.c. Dažādas idejas viesu aicināšanai un kursa reklamēšanai atrodamas arī šeit.

Kur es varu atrast digitālos Alfas reklāmas materiālus?

Sadaļā Alfas materiāli un vietnē myAlpha atradīsi noderīgus resursus Alfas reklāmai – plakātus, ielūgumus, sociālo tīklu publikācijas, logo, fontus u.c.

Kur es varu iegādāties materiālus, lai vadītu Alfu?

Alfas materiāli ir pieejami bez maskas tiešsaistē, bet, ja vēlies iegādāties drukātas grāmatas un DVD, apskati Veikalu un pasūti tos, rakstot e-pastu uz info@alfakurss.lv.

Kā apmācīt manu komandu?

Apmācību materiāli ir pieejami angļu valodā vietnē myAlpha un tos bez maksas vari lejupielādēt un izmantot. Latviešu valodā ir pieejami apmācību ieraksti un bukleti. Tos atradīsi sadaļā Kā rīkot Alfu vai sazinoties ar mums.

Sarakstā nav mana jautājuma, ar ko es varētu sazināties?

Lūdzu, sazinies ar mums caur e-pastu info@alfakurss.lv, ja tev ir vēl kādi jautājumi.