Kā rīkot Laulāto kursu

Laulāto kurss palīdz pāriem stiprināt savas attiecības un dziļāk iemīlēt un izprast savu laulāto draugu. Reģistrē savu kursu un iepazīsties ar jaunajiem materiāliem!

Laulāto kurss ir palīdzējis tūkstošiem pāru dziļāk mīlēt un izprast savu partneri


Laulāto kurss Latvijā notiek daudzus gadus un tas ir vērtīgs rīks draudzēm, organizācijām un cilvēkiem, kuri vēlas atbalstīt pārus un ģimenes viņu attiecībās.

Laulāto kursu izveidoja Nikijs un Sīla Lī 1996. gadā un viņi turpina regulāri vadīt kursus un konsultēt pārus savā dzimtajā pilsētā Londonā.


Kursa saturs paredzēts ikvienam laulātam pārim vai tiem, kuri ir attiecībās jau ilgu laiku – gan tiem, kas atrodas kādās grūtībās, gan tiem, kas vēlas stiprināt savstarpējo saikni un labus ieradumus, neatkarīgi no attiecībās aizvadīto gadu daudzuma. Kursa saturs veidots tā, ka to var apmeklēt ikviens – neatkarīgi no reliģiskās pārliecības vai attiecībās pavadīto gadu skaita.


Septiņu nodarbību laikā tiek apskatītas tēmas:

 • Saiknes stiprināšana
 • Sazināšanās māksla
 • Konfliktu risināšana
 • Piedošanas spēks
 • Ģimenes ietekme
 • Labs sekss
 • Mīlestība darbībā

Laulāto kurss ir īpašs ar to, ka katru nodarbību pāris pavada divatā romantiskā atmosfērā pie galdiņa, baudot maltīti, klausoties praktisku un saistošu tēmas izklāstu nodarbības sērijā, divatā pārrunājot dzirdēto un pildot sagatavotus uzdevumus kursa dienasgrāmatās.


Kā rīkot Laulāto kursu?

Jaunie kursa materiāli latviešu valodā ir pieejami lietošanai bez maksas jebkuram interesentam, reģistrējoties Laulāto kursa vietnē un izveidojot kursu.

Materiāli ietver:

 • 7 nodarbību sērijas ar integrētām pauzēm priekš uzdevumiem pāra starpā (katru tēmu vada kursa veidotāji Nikijs un Sīla Lī, viena sērija ir aptuveni 45 minūtes gara, ar tēmas izklāstu, intervijām, ekspertu viedokļiem),
 • dalībnieku dienasgrāmatu – PDF vai drukātas kopijas (pieejamas Veikalā),
 • vadītāju ceļvedi (kā rīkot, noformēt un reklamēt kursu) – PDF,
 • zīmola vadlīnijas – PDF,
 • reklāmas materiālu sagataves (plakāti, baneri, sociālo tīklu materiāli)
 • kursa pabeigšanas sertifikātu

Laulāto kurss ir pasaulē pazīstams produkts, tādēļ ir svarīgi saglabāt tā saturu un noformējumu, lai veicinātu kursa atpazīstamību. Aicinām iepazīties ar Zīmola vadlīnijām (kā noformēt kursu, kādas krāsas, logo, fontus ieteicams izmantot).


Laulāto kursa vietnē var priekšskatīt kursa saturu, reģistrēt savu kursu, plānot tā norisi, un lejupielādēt vai atskaņot visus materiālus.

Vecie kursa materiāli (Nikija un Sīlas Lī nodarbību ieraksti ar subtitriem no 2001. gada un rokasgrāmata dalībniekiem latviešu valodā) pieejami Veikalā par izdevīgām cenām.

Laulāto kurss ir unikāla iespēja pārbaudīt savas laulības stiprumu, veikt nelielu “inventarizāciju”, lai padarītu laulību vēl pievilcīgāku un drošāku. Kursa formāts ļauj pārim strādāt individuāli, mācoties uzlabot gan savstarpējo komunikāciju, gan izvērtējot līdzšinējās pieredzes plusus un mīnusus.

Edgars Mažis,
Rīgas Āgenskalna baptistu draudzes mācītājs, Laulāto kursa vadītājs

Aicinu Laulāto kursu izmantot gan draudzēs, organizējot romantiskos vakarus pāriem, gan individuāli. Laulāto kurss būs jo īpaši pievilcīgs tiem, kam patīk veselīgs humors.

Rihards Rasnacis,
katoļu priesteris, Siguldas prāvests