Uzsākt sarunu par ticību var būt grūti

Jauniešu Alfa ir deviņu nedēļu nodarbību cikls, kas palīdzēs rosināt sarunas ar jauniešiem par ticību un dzīvi.

Šajos grūtajos laikos, jaunieši arvien vairāk uzdod jautājumus par dzīvi un jēgu. Vai tu vēlies veidot vietu, kur viņiem satikties un uzdot savus jautājumus? Vai tu palīdzi viņiem veidot saikni ar citiem un Dievu? Kur viņi vēršas pēc atbildēm? Kur viņi vēršas pēc cerības? Kā būtu, ja tu izveidotu vietu, kur viņi var atklāt, kāda būtu dzīve ar Jēzu?

Ar Alfu, tu vari izveidot nodarbības, kas ietver:

Saikni ar citiem

Palīdzi jauniešiem iepazīt dzīvi un veidot draudzības vienam ar otru drošā un aizraujošā vidē.

Vērtību

Dalies ar kādu no kristietības pamattēmām – piekļūsti Alfas Jauniešu filmām vai vadi uzrunu pats. Katra uzruna ir veidota, lai dotu vietu jautājumiem un rosinātu sarunas.

Sarunas

Vienkāršā un interkatīvā formātā palīdzi viņiem rosināt sarunas par to, kas ir svarīgi. Diskusiju ceļvedis palīdzēs sarunas vest dziļāk un sniegs idejas laikam, ko pavadīsiet kopā.

Tu vēlies aizsniegt jauniešus, un mēs varam palīdzēt.

Mēs zinām, ka tu vēlies būt efektīvs un uzticams jauniešu vadītājs. Mēs zinām, ka tu vēlies jauniešu vidū rosināt jēgpilnas sarunas. Tas var būt grūti, jo bieži vien šķiet, ka mums tas nav pa spēkam.

Mēs uzskatām, ka uzsākt sarunas par ticību vajadzētu būt viegli un tam jānāk dabīgi. Tādēļ Alfa izveidoja Alfas Jauniešu sēriju un tās atbalsta materiālus. Tā ir interaktīva un evaņģēliska mācību sērija. Alfa tika radīta, lai palīdzētu draudzēm un organizācijām iedibināt paliekošu kalpošanu, kas ir ieaicinoša un dinamiska arī pusaudžiem.

Kā tas strādā? Iepazīsties ar materiāliem, reģistrējies vietnē MyAlpha, izveido komandu un ieplāno sākuma datumu. MyAlpha šobrīd vari atrast visus nepieciešamos materiālus angļu valodā, taču drīzumā būs gatavas Alfas Jauniešu filmas latviešu valodā, kā arī diskusiju ceļvedis un apmācību materiāli veiksmīgām sarunām mazajās grupās. Tie drīzumā būs pieejami šajā lapā un MyAlpha vietnē. Lai citi jaunieši uzzinātu par tavu Jauniešu Alfu, reģistrē un publicē to!

Šajā izaicinājumu pilnajā laikā, jauniešu Alfa tev palīdzēs veidot saikni ar pusaudžiem, kuri parasti nebūtu nokļuvuši draudzē.

Mēs esam lūgšanā, lai tu piedzīvo atvērtas sirdis un izmainītas dzīves.

Alfas Jauniešu filmas drīzumā būs arī latviešu valodā

Izveido Alfu un piekļūsti materiāliem un filmām

MyAlpha platformā izvēlies angļu valodu un piekļūsi filmām un materiāliem angļu valodā. Pie latviešu valodas atradīsi arī Alfas Jauniešu sērijas diskusiju ceļvedi latviešu valodā.

Kā sākt rīkot?

Reģistrējies

Izveido kontu vietnē MyAlpha un piekļūsti materiāliem.

Sagatavo komandu

Iepazīsties ar materiāliem un aprīko komandu ar nepieciešamo, lai viņi var aicināt jauniešus piedalīties.

Nospraud datumu

Nospraud Alfas sākuma datumu un aicini viesus.